Haber ve Duyurular
Etkinlik Takvimi
Döviz Kurları
Hava Durumu
Hakkımızda

 

 

 

 

ZORLU DAĞITIM PAZARLAMA adı altında kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiş ve "KALİTE BİR YAŞAM TARZIDIR" sloganı doğrultusunda gücüne güç katarak bugüne kadar gelmiştir.

Kuruluşuyla, değişen gelişen yeniden yapılanan Türkiye ile birlikte ticaret hayatına ZORLU DAĞITIM PAZARLAMA olarak atılan tohumlar daha sonraki yıllarda verilen emek karşılığı yeşererek büyümeye başladı. İlerleyen yıllarda hedeflerini büyüten "ZORLU DAĞITIM PAZARLAMA, ANKARA, ÇANKIRI, KIRIKKALE il ve ilçelerine satış ekibi ve dağıtım kadrosuyla hizmetlerini en kaliteli şekilde yapmak ilkesi ile çalışmalarını bölgesinde bulunan askeri aile ve er kantinlerinde, yerel zincir marketlerde, A plus marketlerde (Lojistik veya direk hizmetle) sürdürmektedir.

Zorlu Dağıtım ve Pazarlama, bünyesinde bulunan ULUSAL MARKA’larla bölge bayiliği tek satıcısı statüsü ile faaliyetlerini sürdürmekte, portföyünde bulunan ürünlerin sayısını gün geçtikçe artırma çalışmaları yapmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zorlu Dağıtım Pazarlama
Adres: Gimat 17. Sk. No: 487 Macunköy - ANKARA     Tel: (0312) 397 16 56 - 397 00 89 Faks: (0312) 397 62 01  E-Posta: info@zorludagitim.com
Ziyaretçiler - Online: 1 Bugün: 32 Toplam: 32324
© 2012 Zorlu Dağıtım Pazarlama - Tüm Hakları Saklıdır.